+ تلفن پشتیبانی 03134482287 دوشنبه 26 بهمن 1394 17:25
سالن شیپر دستگاهی است که با آن می توانید ناخن و پوست خود را زیبا و صاف نگه دارید ، حتما برای شما هم پیش آمده است که لبه ناخن هایتان منظم نباشد و یا پوست دور ناخن شما ریشه کرده باشد ، با ست کامل سالن شیپر می توانید ناخن های خود را صاف و براق کنید و هم چنین پوست های زایدی که کف دست و دور ناخن های شما به وجود آمده اند را از بین ببرید.


ست کامل مانیکور ناخن سالن شیپر در بسته بندی اورجینال

عرضه شده توسط عاملیت مجاز سالن شیپر در ایران

دارای 5 سوهان مخصوص با کارایی متفاوت

مناسب برای کسانی که به زیبایی ناخن خود اهمیت می دهند

دارای کیف پارچه ای مخصوص


ست مانیکور سالن شیپر

ست مانیکور ناخن سالن شیپر salon shaper

ست مانیکور سالن شیپر


قيمت 13000 تومان


ست کامل مانیکور سالن شیپر دارای چه وسایلی است؟


سوهان نمدی:
این سوهان به شما کمک می کند لبه های ناخن شما را صاف کنید و این کار باعت رشد سریع تر ناخن های شما نیز خواهد شد ، سوهان نمدی مقاوم است و با استفاده های مکرر از بین نخواهد رفت ، گرد کردن ناخن های دست و پا کار اصلی این سوهان در پکیج سالن شیپر می باشد.

سوهان پینه های پوستی:

کف دست ، دور ناخن ، کف پا و مکان هایی که فشار بر روی آن است دچار پینه می شود که با تراشیدن روی آن پوست شما دوباره با حالت اول بر می گردد ، دستگاه سالن شیپر با سوهان مخصوص شما را در از بین بردن پینه های پوستی کمک خواهد کرد.

سوهان مخروطی:
بعضی از جاهای بدن مانند دور ناخن ها به سختی در دسترس سوهان ها قرار می گیرد ، سوهان مخروطی بهترین وسیله برای برطرف کردن پینه های دور ناخن است که در ست سالن شیپر می توانید از آن استفاده کنید.

سوهان دیسکی:

سالن های آرایش حرفه ای همیشه از این ابزار برای دقیق تر صاف کردن ناخن استفاده می کنند ، اگر میخواهید با دقت بیشتر ناخن خود را شکل دهید از سوهان دیسکی در ست سالن شیپر استفاده کنید.

سوهان نرم:
براق بودن ناخن زیبایی دست را چندین برابر می کند ، سوهانی که می توانید ناخن خود را با آن صاف و براق کنید سوهان نرم است که در ست مانیکور سالن شیپر این سوهان وجود دارد.


در ضمن کیف پارچه ای نیز در پکیج ست مانیک وجود داردسالن شیپر

سالن شیپر

خرید سالن شیپر

پدیکور سالن شیپر

پدیکور سالن شیپر

طراحی ناخن سالن شیپر

طراحی ناخن سالن شیپر

مانیکور حرفه ای سالن شیپر

مانیکور حرفه ای سالن شیپر

فروش اینترنتی سالن شیپر

خرید اینترنتی سالن شیپر

salon shaper

salon shaper

ست مانیکور ناخن

ست مانیکور ناخن salon shaper

خانم ها همیشه به زیبایی ناخن و دست خود اهمیت می دهند و از خرید لاک ، برچسب ناخن و ... که به زیبایی دست و ناخن مرتبط است خسته نمی شوند ، پس اگر به دنبال خرید هدیه ای متفاوت برای همسر و دوست خود هستید حتما ست مانیکور ناخن سالن شیپر را خریداری کنید . ست حرفه ای مانیکور ناخن سالن شیپر Salon Shaper یک ست بسیار جالب و کامل برای انواع آرایش ناخن و مانیکور حرفه ای و آسان توسط خود شما و در خانه است . دیگر نیازی به دادن هزینه های زیاد سالن آرایش برای مانیکور یا پدیکور ناخن نیست زیرا خود شما با یک سالن شیپر ، یک مانیکوریست حرفه ای خواهید بود. محصولی بی نظیر برای دختران و خانمهای ایرانی ، برای داشتن جذابیت و زیبایی بیشتر ، ست مانیکور سالن شیپر برای داشتن دستانی زیبا و توجه برانگی.با سالن شیپر ناخن هایی زیبا داشته باشید

دیگر نیاز نیست برای طراحی ناخن های خود هزینه های گزاف پرداخت کنید

زیبایی دستان خود را با ست مانیکور سالن شیپر بیشتر کنید

ست مانیکور ناخن

ست پدیکور ناخن

ست پدیکور ناخن salon shaper

دستگاه مانیکور ناخن سالن شیپر

دستگاه مانیکور ناخن سالن شیپر

دستگاه آرایش ناخن سالن شیپر

آرایش ناخن سالن شیپر

سالن شیپر اصل

سالن شیپر اصل

سالن شیپر اوجینال

ست مانیکور ناخن سالن شیپر ارزان

سالن شیپر salon shaper

سالن شیپر salon shaper


ضمانت تعویض 7 روزه سفارشات:

پارس تینا جلب رضایت حداکثری خریداران را نه شعار خود بلکه باور و اعتقاد قلبی خود می داند و تمامی پرسنل آن تنها با هدف ارائه خدماتی با کیفیت مطلوب در تلاشند تا همه مشتریان از تمامی مراحل خرید خود از لحظه ورود به سایت تا رسیدن سفارش به درب منزل راضی باشند . زیرا ما باور داریم که موفقیت تنها در سایه رضایتمندی خریداران حاصل می شود .بر این اساس برای اولین بار در ایران خدمات پس از فروش به معنای واقعی کلمه را با امکان ضمانت تعویض 10 روزه برای تمامی سفارشات فراهم نموده ایم.

مطابقت کامل ست مانیکور سالن شیپر با تصاویر سایت:

ست مانیکور سالن شیپر salon shaper که در تصویر مشاهده می نمایید دقیقا به همین شکل . شمایل به دستتان خواهد رسید . صداقت ، مهمترین راز تداوم یک کسب و کار است . ما در پارس تینا این جمله را زندگی می کنیم . تمامی تصاویر و توضیحات ارائه شده برای تک تک کالاها دقیقا مطابق با ویژگیهای محصول بوده و واحد آماده سازی و پردازش محصولات تمام سعی خود را می کند تا هر محصول را دقیقا همانطور که هست در سایت منعکس کرده و از بزرگنمایی چه در تصاویر و چه در توضیحات ارائه شده خودداری کند. دقت کنید تمامی سایت ها و فروشگاه ها صداقت فروش ندارد پس با جستجو دقیق از سایت ها خریداری نمایید.


قيمت 13000 تومان
برای آشنایی شما مشتری عزیز از کارایی سالن شیپر فیلم تبلیغاتی آن برای شما آماده شده که در زیر می توانید مشاهده نمایید:


درباره محصول

ست کامل مانیکور سالن شیپر Salon Shaper اورجینال را به همراه گارانتی از فروشگاه اصلی این محصول خریداری کنید . تلفن مشاوره رایگان :
03134482287
09338002575

آرشیو مطالب

تماس با فروشگاه

تماس با فروشگاه پارس تینا

محصولات مشابه

.:: This Template By : ست مانیکور سالن شیپر ::.